Borderlands: GOTY Edition PS4, Xbox One, PC için derecelendirildi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 1.06.2018 - 11:38
Yeni Borderlands'i beklerken...

Bir süredir Borderlands 3 haberleri dolaşıyor. E3 2018'e sayılı günler kala elimizde Borderlands 3 ile ilgili çok fazla ipucu yok. Ancak Borderlands ve 2K Games cephesinden daha başka bir haber geldi. Koreli menşeli bir derecelendirme kuruluşu  Borderlands: Game of the Year Edition'ı listeledi.

Borderlands: Game of the Year Edition ufukta gözüktü

Gematsu'nun haberine göre bir Koreli oyun derecelendirme kuruluşu Borderlans: Game of The Year Editon'u, PlayStation 4, Xbox One ve PC için listeledi. Borderlands serisinin dağıtımcı firması 2K GAmes tarafından henüz resmi bir duyuru yapılmadı Borderlands: Game of the Year Edition ile ilgili. Ancak önümüzdeki E3 döneminde, oyunun duyurusu gelebilir. Dolaşan söylentiler arasında, Borderlands: Game of the Year Edition'ında tüm Borderlands serisi oyunları, genişleme paketleriyle birlikte yer alacak. Borderlands: Game of the Year paketinde 2009 yılında PlayStation 3, Xbox 360 ve Pc için çıkmış olan Borderlans yüksek çözünürlük ve remastered edilmiş bir şekilde karşımıza çıkacak. Bakalım önümüzdeki günlerde 2K Games tarafından resmi bir duyuru gelecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 05:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Borderlands: GOTY Edition PS4, Xbox One, PC için derecelendirildi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×