1/2

Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Pandora'nın korkunç yüzü! Karanlıktaki zombiler, sizi bekliyor
Platformlar PC
Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned
  • Yapımcı - Yayıncı Gearbox Software - 2K Games
  • Çoklu Oyuncu: Var
  • Oyun Türü: Aksiyon,Aksiyon
  • Sistem Gereksinimleri
Merlin Puanı 86
Artılar Başarılı harita tasarımları, etkileyici atmosfer
Eksiler Ufak tefek hatalar
İkinci Dünya Savaşı’nın tozlu cephelerinden çıkıp Pandora’nın devasa topraklarına adım atmak zor olsa gerek. Öyle ki Gearbox, bu yeni oyunu için ince eledi, sık dokudu, her şeyden önemlisi de tam iki kez yapım aşamasına sıfırdan başladı. RPS olarak geliştirilen oyun, açık söylemeliyim ki ilk haliyle MMO oyunlarını fazlasıyla andırıyordu. Yine de son versiyonunda kullanılan karton tarzda grafikler de bir hayli başarılıydı. Borderlands, kısa sürede iyi bir ilgi gördü ve Gearbox’u da harekete geçirdi. Yapımcılar da bu kez Pandora’nın öteki yüzünü oyunculara göstermek istedi. Bence görülmeye değer…

Pandora topraklarında saklı teknolojilerin olduğu biliniyordu. Şimdi de yeni bir şey daha öğreneceğiz; Zombie Island. Borderlands’in ilk eklenti paketinde, ay ışığında aydınlanan gecenin yaşayan ölüleriyle karşılaşacağız. The Jakobs şirketi ve Dr. Ned’in yaptığı ilginç çalışmalar, Wolfenstein’daki Nazilerin çılgın deneylerini aratmayacak düzeyde. Pandora’daki maceramız esnasında herhangi bir “hızlı seyahat kapısına” geldiğimizde, Jakobs Cove ibaresiyle karşılaşabiliriz. Bu, bizi Pandora’nın diğer boyutuna götürecek kapının ismi. Gidip gitmemek, size kalmış.

Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned
"Zombie Island'da yer alan dünya, gerçekten etkileyici!"


Bu dünyayı seveceksiniz

Borderlands’de yaptığımız görevler sonucunda gelişim puanları kazandığımız için, karakterimizin seviyesi de artıyordu. Böylelikle önceden öldürmekte zorlandığımız yaratıkları bu kez kolaylıkla haklayabiliyorduk. Eğer Borderlands’e yeni başlamayı düşünüyorsanız, ilk etapta Zombie Island’ı oynamanızı tavsiye etmiyorum, çünkü normal oyuna nazaran sizi daha da zorlayacaktır. Bu da yapımdan alacağınız zevki fazlasıyla düşürecektir. Öncelikle biraz görev yapıp hem seviye geliştirmek, hem de cephane olarak birikim yapmak, çıkacağınız bu uzun yol için size fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×