Boston Dynamics'in Robot Köpeği artık dans edebiliyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 16.10.2018 - 15:30
Yine sevinsek mi, üzülsek mi bilemedik.

Robotik alanında öncü firmalardan Boston Dynamics'in robot köpeği Spot'ın Uptown Funk dansı görülmeye değer. Geçtiğimiz hafta insansı robot Atlas'ın parkur performansını sergilediği bir video yayınlayan Boston Dynamics, daha ilk videonun şokunu atlatamamışken ikinci bir video daha yayınladı. Yayınlanan videoda, robot köpek Spot'un Uptown Funk şarkısı eşliğinde yaptığı eğlenceli dansı yer alıyor. robot köpek Spot'un Uptown Funk şarkısı eşliğinde yaptığı kıvrak dans hareketlerini aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Robot köpek Spot'un kıvrak dansı

Boston Dyanmics'in geliştirdiği Spot adlı akıllı robot köpek Spot'u daha önce itilip kakılırken, iple çekilirken adeta tartaklanırken görmüştük. 7 ay önce yayınlanan bu görüntülerden sonra, yaklaşık 5 ay önce Spot'un merdiven çıkma performansını gösteren bir video daha yayınlanmıştı. Her geçen gün yeni bir özellik eklenen Spot'un yeni bir özelliği de bugün itibariyle tanıtıldı. Görünen o ki Spot, artık çok da iyi bir dansçı haline gelmiş durumda. Bruno Mars ve Mark Ronson imzası taşıyan, Uptown Funk şarkısı eşliğinde Spot'un kıvrak dans hareketleri eğlenceli bir video ortaya çıkartmış.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 07:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2018 17:07
Dünya koptu gidio, biz brunsonla ugrasıoz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2018 11:04
sonda biri tekme atcak mı diye bekleyenler ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
Boston Dynamics'in Robot Köpeği artık dans edebiliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×