Bowl modu Tekken 7 ile geri dönüyor

Bowl modu Tekken 7 ile geri dönüyor

Furkan Güler
Furkan Güler 7.07.2017 - 15:43
Ama eskisi gibi geri dönmüyor
1997 yılında çıkmış olan Tekken Tag Tournament'ın en sevilen modu Bowl, Tekken 7 ile birlikte tekrar geri dönüyor. Tekken karakterleri ile bovling maçı yaptığımız modu oynarken karakterlerin komik animasyonları ve maç sırasında yaptıkları eğlenceli hareketler yüzünden başında uzun saatler geçirmiştik. Fakat Tekken Tag Tournament'ta Arcade modu bitirince açılan Bowl modu, Tekken 7'ye ücretsiz bir şekilde eklenmeyecek. Evet yanlış duymadınız, Tekken'nin en sevilen mini oyunu ayrı olarak DLC şeklinde satılacak. Şimdilik fiyatının ne olacağı belli değil fakat belirli kesimler tarafından 10$ fiyatında çıkış yapması bekleniyor.


Bandai Namco'nun neden böyle bir karar aldığını akıl edemedik. Özellikle PC platformunda hala sıkıntıları olan oyunu düzeltmek yerine Bowl modunu geliştirip para ile satan geliştiricilerin Tekken 7 için bir sonraki hamlesini merak ediyoruz. Son olarak Tekken'in Bowl modunu seviyorsanız ve indirebilir içerikleri almamayı tercih ediyorsanız, Tekken'in Bowl modunu ücretsiz bir şekilde mobil platformlarda oynayabilirsiniz.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 07:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2017 20:50
Tekken Bowl mobil platformda yok ki :/ .
Kalan Karakter : 300 Gönder
mezzin31
mezzin31 7.07.2017 21:20
Ya daha PC de sorunlar giderilmedi bu ne boyle yine me para koparmaya calisiyolar bu ne rezillik.Bu tekken 7 yi erken bitirmeye calisiyorlar galiba cunki bakiyorum oyunun sonu yaklasiyor yavas yavas.Daha ne kadar satti ki boyle bir sey yapiyorlar cok yanlis yapiyorlar yine en az satan oyunlar listesine adini yazdiracaklar galiba...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arcade Fire
Arcade Fire 7.07.2017 16:50
Tekken Tag 1999'da arcade, 2000'de PS2 için çıktı. Parayla satılacak olması kötü bir durum, önceki nesilde Namco'nun Tekken için dlc satmaması saygı uyandırıcı bir durumdu, şimdi onlar da diğerlerine ayak uydurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×