Brad Pitt ve DiCaprio'lu Tarantino filminden yeni poster

Brad Pitt ve DiCaprio'lu Tarantino filminden yeni poster

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 19.03.2019 - 10:30
Once Upon a Time in Hollywood'dan yeni poster

Quentin Tarantino'nun dokuzuncu filmi Once Upon a Time in Hollywood için yeni bir poster yayınlandı. Baş rollerinde Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio'nun yer aldığı filmin yayınlanan ilk resmi afişi, Brad Pitt'in yüzüne uygulanan hafif dokunuşlar ve düzeltmeler nedeniyle eleştirildi. 

Brad Pitt ve DiCaprio'lu Tarantino filminin yeni posteri yayınlandı

Quentin Tarantino'nun merakla beklenen yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood, Holywood'un iki dev ismini bir araya getiriyor. Her filmi olay yaratan ünlü yönetmenin yeni filminden de beklentiler oldukça yüksek. Sadece kadro anlamında değil seçilen hikaye bakımından da Once Upon a Time in Hollywood oldukça ilgi çekici bir film. 

Once Upon a Time in Hollywood 1969 yılında geçecek. Leonardo DiCaprio televizyon dizilerinin eski aranan yüzü Rick Dalton karakterini canlandıracak. Brad Pitt ise Rick Dalton'un uzun süredir dublörü olan Cliff Booth karakterini canlandıracak. Charles Manson'a bağlı kişilerce vahşice öldürülen Roman Polanski'inin eşi Sharon Tate ve Cliff Booth'un komşu olması filmin bu cinayet çevresinde döneceğine işaret ediyor. Alternatif tarih yazma konusunda takıntılı Tarantino bakalım nasıl bir hikaye ile karşımıza çıkacak.

Brad Pitt ve DiCaprio'lu Tarantino filminden yeni poster

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2020 05:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2019 19:17
hollywood'daki son 'sinemacı'dır kendisi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir