Braid için PC çıkış tarihi halen yok

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Braid için PC çıkış tarihi halen yok

Jonathan Blow, Xbox 360 için çıkan oyunun PC versiyonu için de söz vermişti; fakat şu ana kadar henüz herhangi bir çıkış tarihi verilmiş değil. Bunun üzerine 4players ekibi, Blow’a bizzat PC için çıkış tarihini sorup şu cevabı almış:

“PC sürümü üzerinde çalışmaktayım ve henüz bir çıkış tarihi belirleyemedim. Durum, oyunun ne zaman tamamlanacağına ve tabii piyasa çevrelerinin oyunun yayımı için müsait olup olmadığına, daha doğrusu yılbaşı hengamesinde diğer oyunlar arasında kaybolup olmayacağına bağlı.”

Jump’n Run (sıçra ve koş) ve yapboz tarzının karışımı oyunun PC sürümü, buna göre ancak önümüzdeki sene rafları süsleyebilecek gibi görünüyor. Xbox 360 sürümüne göre de herhangi bir farklılık olmayacak; Blow’un ifadesiyle, sadece bazı bug'lar bertaraf edilmiş olarak piyasaya sürülecek.

KAYNAK
Braid için PC çıkış tarihi halen yok
4players.de


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 10:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Braid için PC çıkış tarihi halen yok

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×