Brawlout Nintendo Switch'e geliyor

Brawlout Nintendo Switch'e geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 9.08.2017 - 13:59
Hyper Light Drifter severlere sürprizimiz var.
Angry Mob Games bugün yaptığı duyuruda, rekabetçi platfrom dövüş oyunları Brawlout'un Nintendo'nun hybrid konsolu olan Switch'e geleceğini duyurdu. Açıklamasına ek olarak, oyunun Nintende Switch çıkışı ile birlikte yeni bir kararkter ekleneceğini de belirtti. Heart Machine'nin oyunu olan, 2016 yılının indie güzeli Hyper Light Drifter'ın ana kahramanının oyunun kadrosuna ekleneceği açıklandı.

Angry Mob Games'e göre "The Drifter" Brawlout için mükemmel bir seçim olmuş. Kararktere sadık  kalan yapımcılar, oyundaki ikonik kılıcı ve özel hareket olarak da Dash'i kullanmış. The Drifter'ın oyuna daha teknik bir dövüş stili getireceğine inan Angry Mob Games, birden çok da karakter animasyonu eklemiş.

Brawlout Nintendo Switch'e geliyor
Bilmeyenler için: Brawlout, 2017 Nisan ayında PC için Steam'den erken erişime açılmıştı. PlayStation4'e, Xbox One'a ve şimdi de Nintendo Switch'e Aralık ayında çıkması beklenen oyun, Smash Bros.'a benzerliği ile de dikat çekiyor.

Brawlout, Steam üzerinde erken erişimde. Fiyatı 31TL olan oyun, kısa bir süre için 15TL fiyat etiketine sahip.

Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 10:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×