Breath of Fire 6'de kendi kasabanızı yaratın!

Can Arabacı
Can Arabacı 30.12.2013 - 14:23
Bir de İngilizce çıkarsa tadından yenmez...
Ağustos'ta duyurulan ve İngilizce versiyonunun çıkış durumu hala şaibeli olan Breath of Fire 6: Guardians of the White Dragon hakkında yeni bilgiler yayınlandı. Özellikle ilk oyun olmak üzere önceki oyunlardan mekanları bol bol içerecek olan oyunda serinin ana karakterlerinden Ryu'nun dönüp dönmeyeceği kesin değil. Ancak onun yerine yeni bir karakteri kişiselleştirerek yaratabileceğimiz söyleniyor. Aynı zamanda eski seriden tanıdığımız kanatlı karakter Nina da dönecek. Zamanlamaya bağlı saldırıların yapıldığı bir dövüş sistemi içerecek olan Breath of Fire 6'nın muhtemelen en çok göze çarpan yanı kendi kasabanızı yaratabilecek ve kasabada yaşayanlarla iletişime geçebilecek olmanız. Şu an için PC, Android ve iOS'a doğru yol alan Breath of Fire 6 umarız ki çok geçmeden İngilizce'ye de çevrilmeye başlanır.

Breath of Fire 6'de kendi kasabanızı yaratın!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 03:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Breath of Fire 6'de kendi kasabanızı yaratın!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×