Brie Larson'ı Captain Marvel kostümü içerisinde tekrar görün

Brie Larson'ı Captain Marvel kostümü içerisinde tekrar görün

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 21.03.2018 - 12:12
Setten yeni bir video geldi.

Captain Marvel'ın çekimleri devam ederken, filmin setinden yeni görüntüler gelmeye devam ediyor.Geçtiğimiz aylarda filmin başrolü Brie Larson'ı kostümünün içerisinde görmüştük. Şimdi ise setten yeni bir video sızdı. Çekimlerin gerçekleştiği yerin çevresinde yer alan insanların sızdırdığı bu videoda kostümü ile birlikte Brie Larson'ı tekrar görüyoruz. Ayrıca, yine setten yeni fotoğraflar da mevcut. Brie Larson'ın oynayacağı Captain Marvel, 8 Mart 2019'da vizyona girecek.

Brie Larson'ı Captain Marvel kostümü içerisinde görün

Captain Marvel kimdir?

Carol Danvers on sekiz yaşındayken Amerika Hava Kuvvetlerine katılmış genç bir pilottur. Babasının baskısına karşı gelerek orduya yazılan Carol'ın en büyük hayali gökyüzünde özgürce dolaşabilmektir . Hayalini gerçekleştiren Carol , sonrasında NASA'nın bir projesine katılır. Carol Danvers bir kaza sonunda uzaylı Kree ırkı tarafından yapılan bir makinenin bilinmeyen enerjisinin etkisi altında kaldı. Bu makineden yayılan radyasyon onun genetik yapısını değiştirerek insanüstü güçler verdi. Bunlar uçabilme ve üstün bir önsezi olan yedinci duygudur. Kendisine Miss Marvel adını vererek süper kahramanlar arasına katıldı.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 01:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2018 19:00
Hala kötü.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2018 18:36
Yine bir halta benzemiyor, CGI yı bekleyecez.. bu mallar(Disney) da ne paylaşıp duruyor inatla.. efektsiz b.k gibi işte..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2018 12:49
Yani.. Çok göz alıcı ya da dikkat çekici değil. animasyonun efektin dibine vurmaları gerek :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×