Brienne ve Tormund'a şahane bir parodi videosu geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.05.2016 - 17:28
Bi gülüşü var kelebek görse ömrü uzar
Game of Thrones son bölümlerinde trajik ölümlere sahne olup yüreğimizi dağlasa da serinin artık favori bir çifti bulunuyor. İşin içinde Game of Thrones olunca en azından birinin kellesi gidene kadar Brienne ve Tormund ikilisi daha çok konuşulacak gibi. Tabi dizinin kitapları geçmesi ile birçok konu eleştirildiği gibi bu durum da bazı hayranlar tarafından eleştirilse de benim gibi bu sahnelere gülen ve çok keyif alan birçok izleyici de bulunmakta.

İşte hal böyle olunca Tormund ve Brienne ikilisi ile ilgili paylaşımlar hem yurt dışında hem de ülkemizde bir hayli arttı. Evlilik programlarına göndermeler, kelebek görse ömrü uzar görselleri derken bu ikili için oldukça başarılı bir parodi videosu geldi. İkilinin aşkını romantik komedi kıvamında bir film tanıtımına dökenler oldukça keyifli bir videoya imza atmış.

Karşınızda "Brienne of Tarth met Tormund"

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 02:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
DerinFrekans
DerinFrekans 1.06.2016 03:14
Çok geyik olmuş :) harika ya... her ne kadar oluru yok desemde yakışıyorlar birbirlerine :))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2016 03:54
Tamam bende gülüyorum güzel geliyorda yine de şu zamana dek bu tür komedi unsurları yaşanmamış dizi de bir anda böyle şeyler yaşanınca tuhaf geliyor. Kitabın önüne geçice sanki biraz hollywood filmleri varimsi olaylarlar yaşanmaya başladı ciddi bir konunun konuşulduğu bölümde osuruk şakaları filan
Kalan Karakter : 300 Gönder
Brienne ve Tormund'a şahane bir parodi videosu geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×