Brink, Quakecon'da oynanabilecek

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.08.2010 - 16:15
Bu ada, tatil için değil
Splash Damage'ın yeni FPS oyunu Brink, uzun süredir geliştiriliyor. Normal şartlarda piyasada olması gereken yapım, bazı sebepler nedeniyle ertelenmişti. Özellikle görselliğiyle dikkat çeken oyun, Sonbahar döneminde raflarda olacak.

Brink, Quakecon'da oynanabilecek
Splash Damage'ın bildirdiğine göre Brink, Quakecon 2010'da oynanabilir olarak yer alacak ve böylelikle oyuncular tarafından denenebilecek. Quakecon 2010, 12-15 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Brink, Quakecon'da oynanabilecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×