1/9

Brink

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.08.2010 - 16:13
Quake Wars'un yapımcılarından yeni bir oyun
"Yardımlarından dolayı Hamza Bulut'a teşekkür ederiz."

Splash Damage'in yeni oyunu Brink için yapımcılardan Richard Jolly ile röportaj yaptık. Hazırlanmakta olan yeni projeleriyle ilgili merak edilenleri sorduk, Jolly de cevapladı.

Brink
1-What is your role in team?

I am Richard Jolly, Media Director here at Splash Damage. When we started Splash Damage over 8 years ago my role was Artist/Game Designer and I served as Art Director on Enemy Territory: QUAKE Wars. Now working on Brink, I’m in charge of our Media Team, which is responsible for the external perception of both Brink and Splash Damage as a whole.


1-Ekipteki göreviniz nedir?

Ben Richard Jolly. Splash Damage’da medya sorumlusuyum. 8 yıl kadar önce Splash Damage’ı kurduğumuzda görevim oyun tasarımcılığıydı. Sanat yönetmeni olarak da Enemy Territory: QUAKE Wars’da görev aldım. Şimdi Brink üzerinde çalışıyoruz ve ben, Brink ve Splash Damage’ın bir bütün olarak dış ilişkilerini kurmaktan sorumlu olan medya kolunun başındaki kişiyim.

Brink

2-What is the story of BRINK?

Brink takes place on the Ark, an artificial floating city at sea, which was initially built as part of a contemporary “green” vision. The Ark has since lost contact with the outside world and the reported rise of the world’s sea levels has driven tens of thousands of refugees there. The resulting massive overpopulation and ever-increasing resource shortages have literally pushed the Ark to the brink of an all-out civil war between the island’s Security forces and the civilian Resistance movement. That’s when you, as a player, come in and play through the story as a member of either side.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×