Brink'in yeni videosu

Brink'in yeni videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.09.2010 - 01:32
Splash Damage'in yeni FPS'sinden yeni görüntüler
Splash Damage tarafından geliştirilip, Bethesda Softworks tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Brink için oyun içi görüntüler ve yapımcı ekipten yorumların da bulunduğu yeni bir video yayımlandı.

Brink'in yeni videosu
Brink, gelecek zamanda, Ark isminde yüzen bir şehirde geçiyor. Giderek azalmaya başlayan doğal kaynaklar ve yaşam alanlarının kısıtlanması, insanlar arasında sorunlara yol açıyor ve savaş kaçınılmaz oluyor. Brink'in senaryo modunu istersek 8 kişiye kadar co-op olarak da oynayabileceğiz.

id Software'ın ilk kez Doom 3'te kullandığı id Tech 4 motorunun geliştirilmiş bir sürümünü kullanan yapım, ayrıca oyunculara milyonlarca farklı tasarım yapma imkânını da sunuyor.

Brink, PC, PS3 ve X360 platformları için geliştiriliyor. Çıkış tarihi olarak da 2011'in ilk çeyreği gösteriliyor. İyi seyirler.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 00:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×