Britanya'da konsol savaşları kızgın geçecek!

Britanya'da konsol savaşları kızgın geçecek!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 16.09.2013 - 21:15
Sony'yle Microsoft'un savaş alanları
Sony ve Microsoft tabiri caizse dünyanın dört bir kıtasında ezeli bir mücadeleye adım atmak üzereler. 15'inde PS4'ün, 22'sinde de X1'in Amerika çıkışlarını yapmalarıyla başlayacak mücadelede firmalar kadar analistler de en doğru tahmini yapabilmek için birbirlerini yer haldeler. Bu tahminlere en son olarak ERA, yani Entertainment Retailers' Association kendi analiziyle katıldı. Grubun yaptığı anketlere göre oyuncuların 1.8 milyonu PS4'ü "kesinlikle" alacağını söylerken, 1.3 milyonu Xbox One için aynı düşünceleri sarfetmiş. Bu rakama "büyük ihtimalle alırım" diyenler dâhil değil, ve grup onların eklenmesiyle rakamların oynayacağını söylüyorlar. Anketin yapılış tarihinin de FIFA 14 + Xbox One paketinden önce olduğu belirtiliyor; yani muhtemelen o da pozitif bir etki yapmıştır. PS4 Microsoft'un adadaki hâkimiyetini yıkabilecek mi? Bekleyip göreceğiz, yarış çok yakın geçeceğe benziyor.

Britanya'da konsol savaşları kızgın geçecek!
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 13:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×