Brotherhood'daki şehir, serinin en büyüğü

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.09.2010 - 10:45
Roma'yı yakarım diyen yalan söylüyor
Assassin's Creed yapımcılarından Vincent Pontbriand, Brotherhood için tasarlanan Roma şehrinin, Assassin's Creed serisindeki en büyük ve çeşitli şehir olduğunu belirtti. Her yerinden detay fışkıran bu şehirde, hem ana görevleri, hem de yan görevleri yapacağız. Bunların yanında bazı sırları ortaya çıkararak yeni gizleri çözebileceğiz. Yine yapımcının belirttiğine göre, bazı özel görevler için Napoli ve Monte Circeo gibi şehirlerde de seyahat edebileceğiz.

Brotherhood'daki şehir, serinin en büyüğü
Ubisoft Montreal tarafından PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, konsollara 16 Kasım'da geliyor. PC kullanıcıları ise, 2011'i beklemek zorunda.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Brotherhood'daki şehir, serinin en büyüğü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×