Brotherhood'un yeni multiplayer karakterleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.07.2010 - 11:55
Oyuna bir uzun, bir de şişman eklendi
Ubisoft Montreal'ın aksiyon macera oyunu Assassin's Creed: Brotherhood'un multiplayer oynanışına ait ilk görüntüler, geçtiğimiz günlerde yayımlanmıştı. Seride ilk kez online modların bulunacağı oyun olan Brotherhood, kullanıcılara kendi şahsi öldürme yöntemleriyle serverlarda gezme imkânını sunacak. Bugün ise, yönetilebilecek multiplayer karakterlerden iki tanesi göründü; Blacksmith ve Soldier.

Brotherhood'un yeni multiplayer karakterleri
Bu karakterler, yaklaşmakta olan multiplayer betada muhtemelen yer almayacak. Brotherhood, PC, PS3 ve X360 platformları için 16 Kasım'da raflarda olacak. Ezio ve yönettiği Brotherhood topluluğu ile Roma sokaklarının altını üstüne getireceğiz.


Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Brotherhood'un yeni multiplayer karakterleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×