Brothers in Arms: Road to Hill 30 oynamak isteyenler toplansın

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Brothers in Arms: Road to Hill 30 oynamak isteyenler toplansın
Brothers in Arms: Road to Hill 30'un demosu yayınlandı. İçerisinde 2 bölüm yer alan demo'nun büyüklüğü 400 MB. Son zamanlarda çıkan en başarılı FPS'lerden biri olan Brothers in Arms'ın demosunu indirmek için buraya tıklayınız. Aslında her şey o meşhur D-Day günü başlıyor. 101. Hava İndirme ekibi ile atlayacağımız noktaya doğru uçuyoruz. Aniden başlayan düşman saldırısı ile uçağımız hasar alıyor ve askerler rasgele atlamaya başlıyor. Biz de onlardan biri olan Matt Baker'ı yönetiyoruz. Diğerleri gibi alakasız bir yere, silahsız olarak iniş yapıyoruz. Biraz ilerledikten sonra ekipten birini görüp, olaya giriş yapıyoruz. Buraya kadar normal bir oyun gibi gözükse de işin aslı, orada rastladığımız karakterden, iniş yaptığımız o noktaya kadar gerçek olması. Bütün hikaye sadece 8 gün içinde geçiyor. Dolaştığımız yerler, rastladığımız askerler her biri zamanında yaşanmış olaylardan alıntı. Hatta dizi izleyenler iyi bilirler Kardeşler Takımı adında bir dizi var. Zamanının en yüksek bütçesiyle çekilmiş bir televizyon dizisiydi. Orada da bu takımın ve 101. Hava İndirme ekibinin başına gelenleri anlatıyordu. Hatta dizideki bazı bölümleri oyunda birebir yaşıyorsunuz. Eğer izlediyseniz bir çok mekanı gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 22:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Brothers in Arms: Road to Hill 30 oynamak isteyenler toplansın

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×