Brothers in Arms'a ne oldu?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.05.2012 - 18:22
Yeni oyundan ses seda yok

Gearbox Software tarafından geliştirilen İkinci Dünya Savaşı temalı taktik FPS serisi Brothers in Arms, milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmış, özellikle duygusal yönüyle ön plana çıkmıştı. Geçtiğimiz yıl E3 fuarında gösterilen yeni oyun Furious 4 ise, bildiğimiz seriden çok farklı, aksiyon ve mizahi yönü ağır basan, başka bir oyundu. Bu sebeple de birçok oyuncudan tepki almıştı Gearbox. Geçtiğimiz günlerde de Brothers in Arms: Furioos 4'ün marka haklarıyla ilgili sorunların olduğu dile getirilmiş, ancak ne yapımcı Gearbox, ne de yayıncı Ubisoft'tan yeni bir açıklama gelmemişti. İşin garip yanı ise, uzun süredir oyunun akibeti belli değil.

Gearbox, E3'te Aliens ve Borderlans 2 gibi oyunlarıyla yer alabilir. Ubisoft'un da dilinden düşmeyen oyunları olarak Assassin's Creed 3 ve Far Cry 3 var. Ancak Brothers in Arms hakkında hiç bir söylem yok. Acaba bu oyuna ne oldu, iptal mi edildi?

 

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 07:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Brothers in Arms'a ne oldu?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×