Brutal Doom güncellendi

Brutal Doom güncellendi

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 10.07.2017 - 15:04
Kan, daha fazla kan istiyorum!
Hayran yapımı modların şu aralar sorun çıkarttığı belli. Yüksek irtibalı oyun şirketleri, genelde mod yapımcılarına, oyunların çekirdeğini ve asıl oynama şeklini değiştirdiği için dava açıyor veya modların yapımını durduruyorlar.

Fakat bazıları için tehditler sorun değil. Modların bir yapımı ne kadar geliştirebileceğini ve farklılaştığını gösteren en iyi örneklerden birisi ise Brutal Doom. Birkaç kişinin üstünde çalıştığı Brutal Doom, klasik Doom oyuncularının sahip olabileceği en iyi modlarından birisi. Fazla kan eklemekle kalmayım, tonca farklı mekanikler ve cilalanmış silahlar, grafikler ve spriteları ile birlikte, gerçekten bir Doom hayranının günlerce başında oynamasına neden oluyor.

Modun yapımcısı SGtMarkIV ise, mod üzerinde çalışmaya devam ediyor ve Brutal Doom'u geliştiriyor. Yeni v21 versiyonunda kadın karakterle beraber mermi bırakma, düşmanları kaldırıp atma veya düşmanları etten koruma olarak kullanabiliyorsunuz. Bu harika modu denemek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Kanlı günler dilerim efendim.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 04:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2017 17:27
Adamlar coşmuş bu ne yav :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×