Brütal Legend ücretsiz oldu!

Brütal Legend ücretsiz oldu!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 21.11.2017 - 10:01
Peki nasıl alırız?

Brütal Legend, bir zamanların en sevilen aksiyon macera oyunlarından biriydi. Özellikle başroldeki karakterimizin ünlü komedyen Jack Black tarafından canlandırılması, oyunun en sevilen özelliklerinden biri olmuştur. Eğer oyuna sahip değilseniz ve oynamak istiyorsanız, ya da oyunu önceden oynamış sadece kütüphanenize eklemek istiyorsanız Brütal Legend, Humble Bundle üzerinde kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Kısa bir süreliğine ücretsiz olacak derken deneme sürümü falan değil, iki gün sonra oyun kütüphanenizden kaybolmadan sürekli olarak kalacak. 22 Kasım saat 20:00'da son bulacak olan indirimi kaçırmayın derim.

Brütal Legend ücretsiz oldu

Double Fine Productions tarafından geliştirilmiş olan aksiyon macera oyunu Brütal Legend, ilk olarak Ekim 2009'da PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarında yerini alırdı. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyunun PC sürümü ise Şubat 2013'de çıktı. Heavy Metal müzik tarzının hüküm sürdüğü bir açık dünya oyunu olan Brütal Legend, kesinlikle oynamanız gereken oyunlardan. Brütal Legend'ı kütüphanenize eklemek için Humble Bundle'ın Brütal Legend sayfasına giderek sepetinize ekledikten sonra ücretsiz olarak satın alabilir ve kodunuzu alabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 06:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2017 18:45
adamsın merlinkazanı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2017 10:49
Oyun iyi hoştu da bir süre sonra çok tekrara düşüyordu. O da sıkıyordu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×