BTS WORLD ürünleri Netmarble Online Store’da satışa çıkıyor

BTS WORLD ürünleri Netmarble Online Store’da satışa çıkıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.08.2019 - 10:19
Yeni ürünler yolda

Netmarble, bugün, BTS WORLD Oyun Müziği (OST) albümünün özel versiyon paketinin ve yeni ürünlerin 29 Ağustos itibariyle Netmarble Online Store’dan satın alınabileceğini açıkladı.

BTS WORLD ürünleri Netmarble Online Store’da satışa çıkıyor

BTS WORLD Oyun Müziği albümünün özel versiyon paketinin içinde, Oyun Müziği Albümü, menajer kimlik kartı, askılı cüzdan, sekiz hikaye kartı ve sekiz magnetlik takım olacak. Yeni BTS WORLD ürünleri arasında, her birinden yedi tür, BTS WORLD oyunundaki BTS üyelerinin resimlerini taşıyan griptoklar ve şerit anahtarlıkların yanı sıra, yedi tür de akrilik halka anahtarlıkları olacak.

Netmarble’ın renkli dünyası Netmarble Online Store’da yer alıyor. BTS WORLD ürünlerinin yanı sıra, mağazada Keke, Tori, Bob ve Leon dahil “Netmarble Friends” karakter ürünleri ile Seven Knights ve Everybody's Marble gibi Netmarble’ın popüler oyunlarından ürünler ve daha birçok şeyi bulmak mümkün.

Mağazada Korece, İngilizce, Japonca ve Çince (geleneksel ve basitleştirilmiş) dilleri destekleniyor ve Türkiye dahil dünya genelinde (bazı bölgeler hariç) teslimat yapılabiliyor. Daha fazla bilgi için http://www.netmarblestore.com adresinden mağazayı ziyaret edebilirsiniz.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.07.2020 19:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir