Bu da Amerikan ordusunun yeni versiyonu

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Bu da Amerikan ordusunun yeni versiyonu
ABD Savunma Bakanı Donald Rumsfeld'in onayıyla, ülkenin en iyi programcılarının üzerinde çalıştığı America's Army'nin, versiyonu 2.4'e yükseldi. Eğer 897 MB büyüklüğündeki bu yeni versiyonu indirmek istiyorsanız buraya tıklayınız. Oyunun ücretsiz olarak sunulmasının nedeni ABD'nin bu oyundaki başarılı oyuncuları askere çağırması! Pentagon'un oyuna yerleştirdiği bir Spyware sayesinde, America's Army'de aldığınız skorlar vb... ABD Savunma Bakanlığına gönderiliyor. Böylelikle Hedef isabet oranları, oyun içerisindeki agresiflik dereceniz gibi istatistikler çıkartılıyor. Hatta bu bilgilerden kullanıcıların psikolojik durumunu bile çözmeyi başaran yetkililer, başarılı olan oyunculara ABD Savunma Bakanlığı imzasıyla mail gönderiyor. İçeriğinde de orduya katılmaları halinde yüksek maaş ve hızlı terfi olanakları sunuluyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 16:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu da Amerikan ordusunun yeni versiyonu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×