Bu da Amerikan ordusunun yeni versiyonu

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Bu da Amerikan ordusunun yeni versiyonu
ABD Savunma Bakanı Donald Rumsfeld'in onayıyla, ülkenin en iyi programcılarının üzerinde çalıştığı America's Army'nin, versiyonu 2.4'e yükseldi. Eğer 897 MB büyüklüğündeki bu yeni versiyonu indirmek istiyorsanız buraya tıklayınız. Oyunun ücretsiz olarak sunulmasının nedeni ABD'nin bu oyundaki başarılı oyuncuları askere çağırması! Pentagon'un oyuna yerleştirdiği bir Spyware sayesinde, America's Army'de aldığınız skorlar vb... ABD Savunma Bakanlığına gönderiliyor. Böylelikle Hedef isabet oranları, oyun içerisindeki agresiflik dereceniz gibi istatistikler çıkartılıyor. Hatta bu bilgilerden kullanıcıların psikolojik durumunu bile çözmeyi başaran yetkililer, başarılı olan oyunculara ABD Savunma Bakanlığı imzasıyla mail gönderiyor. İçeriğinde de orduya katılmaları halinde yüksek maaş ve hızlı terfi olanakları sunuluyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu da Amerikan ordusunun yeni versiyonu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×