Bu e-posta Blizzard'dan mı geliyor?

Murat Oktay
Murat Oktay 10.10.2011 - 14:50
Aman bilgilerinizi çaldırmayın.

Kutuma düşen bir elektronik posyayı paylaşmadan edemeyeceğim. Blizzard'dan gelmiş gibi görünen bu posta, Diablo 3 beta'ya davet ediyor. Tek yapmanız gereken postayı cevaplamak ve kullanıcı adı ile şifre gibi battle.net bilgilerini eklemeniz. Ardından battle.net accountunuza Diablo 3 Betası eklenecek. Ancak bu şekilde bir davet ile kapalı betaya girmek ne kadar mantıklı orası biraz şüpheli.

Artık devamını yorumlarınıza bırakıyorum.

Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu e-posta Blizzard'dan mı geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×