Bu hafta hangi oyunlar satıldı?

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 31.12.2010 - 08:56
Nintendo yine rakipsiz

VGChartz verilerine göre dünya çapında geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunları belli oldu. Listenin ilk 10 sırasında 7 adet Nintendo Wii oyunu olması gözden kaçmıyor.

Bu hafta hangi oyunlar satıldı?

İşte haftanın satış sıralaması:

1-Wii Sports (Wii)
2-New Super Mario Bros. Wii (Wii)
3-Kinect Adventures! (X360)
4-Wii Sports Resort (Wii)
5-Just Dance 2 (Wii)
6-Donkey Kong Country Returns (Wii)
7-Super Mario All-Stars: Limited Edition (Wii)
8-Call of Duty: Black Ops (X360)
9-Wii Fit Plus (Wii)
10-Gran Turismo 5 (PS3)

Ayrıca 11. sırada, bir PSP oyunu olan Monster Hunter Freedom 3 var. World of Warcraft: Cataclysm ise bu hafta elde ettiği 509.221 satış rakamıyla listeye 14. sıradan giriyor ve "haftanın en çok satan PC oyunu" ünvanını alıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu hafta hangi oyunlar satıldı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×