Bu haykırışa kulak verin: Half-Life 3

Mahmut Saral
Mahmut Saral 24.09.2010 - 10:31
Küçük oyuncular da Half-Life için bekleyişte
Valve'ın fenomen serisi Half-Life, uzun süredir ortalarda yok. Episode Three mi, yoksa Half-Life 3 mü dedikoduları sürerken, Valve da sessizliğini korumaya devam ediyor.

Şu an Fable III üzerinde çalışan Lionhead stüdyosunun patronu Peter Molyneux, oğluyla birlikte kamera karşısına geçti ve Valve takımına bir mesaj gönderdi, daha doğrusu oğlunun gönderdiğini söyleyebiliriz. Küçük Molyneux, Half-Life 3'ün çıkmasını isterken, baba Molyneux ise, "Fable 3'ü alın, Half-Life 3'ü almayın" diyerek oğluna çattı.

İlginç bir durum ise, Half-Life 2'nin hitap ettiği oyuncu kitlesi. Bilindiği gibi Half-Life, bünyesinde argo dil ve şiddet unsurları bulunduran bir yapım, zira bu yaştaki bir oyuncunun oynaması da normal şartlarda yasak, ama görüyoruz ki bu yasağa koca Lionhead patronu bile uymuyor. O zaman yapacak pek bir şey kalmamış demektir.Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 18:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu haykırışa kulak verin: Half-Life 3

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×