Bu haykırışa kulak verin: Half-Life 3

Mahmut Saral
Mahmut Saral 24.09.2010 - 10:31
Küçük oyuncular da Half-Life için bekleyişte
Valve'ın fenomen serisi Half-Life, uzun süredir ortalarda yok. Episode Three mi, yoksa Half-Life 3 mü dedikoduları sürerken, Valve da sessizliğini korumaya devam ediyor.

Şu an Fable III üzerinde çalışan Lionhead stüdyosunun patronu Peter Molyneux, oğluyla birlikte kamera karşısına geçti ve Valve takımına bir mesaj gönderdi, daha doğrusu oğlunun gönderdiğini söyleyebiliriz. Küçük Molyneux, Half-Life 3'ün çıkmasını isterken, baba Molyneux ise, "Fable 3'ü alın, Half-Life 3'ü almayın" diyerek oğluna çattı.

İlginç bir durum ise, Half-Life 2'nin hitap ettiği oyuncu kitlesi. Bilindiği gibi Half-Life, bünyesinde argo dil ve şiddet unsurları bulunduran bir yapım, zira bu yaştaki bir oyuncunun oynaması da normal şartlarda yasak, ama görüyoruz ki bu yasağa koca Lionhead patronu bile uymuyor. O zaman yapacak pek bir şey kalmamış demektir.Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu haykırışa kulak verin: Half-Life 3

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×