Bu John Wick parodisini kaçırmamalısınız!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.03.2017 - 11:05
Herkes onun peşinde..
John Wick üçlemesinin ikinci halkası ile bildiğiniz gibi geçtiğimiz ay karşılaşmış ve hikayenin belki de en heyecanlı yerinde filme veda etmiştik. İkinci film ile birlikte çok daha popüler bir hale gelen John Wick için şimdiye kadar birçok parodi yapıldı. Bu parodilere katılan son ekip ise daha önceki videoları ile rüştünü ıspatlayan CorridorDigital oldu.

Tıpkı filmde olduğu gibi John Wick'i açık hedef haline getiren bir kontrat ile açılışını yapan bu videonun en büyük özelliği ise adından da anlaşılacağı gibi Nerf silahlar ile kurgulanmış olması. Videoda Nerf silahlar kullanılsa da video kurgusu ile birlikte olay çok daha eğlenceli bir hale gelmiş.

Nerf John Wick isimli bu eğlenceli videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 01:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2017 02:44
Madem parodi yapıyorsun 7m dolar ne ? 150-200 dolar ödül koysaydın başına tüm işsizler peşine düşseydi :D zaten silahlar nerf, o silahla da anca o kadar ödül konulabilir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2017 12:36
150 bazilyon dolar aksdhaskljdhaslkd
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu John Wick parodisini kaçırmamalısınız!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×