Bu kızlarla E3'ü gezmek ister miydiniz?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.06.2010 - 14:14
E3 fuarındaki güzellerle dolaşmak istenlere...
Bu kızlarla E3'ü gezmek ister miydiniz?


Sektörün önde gelen firmalarından Ubisoft, bu E3 fuarında birçok yeni yapımı hakkında yeni videolar yayımladı. Ghost Recon ve Assassin's Creed, bunlardan en önemlileri olarak gösterilebilir. Tabii ki Ubisoft'un bir de oyuncu takımı var; yani Frag Dolls. Tamamen kızlardan oluşan bu ekip, turnuvalara katılıyor ve çeşitli tanıtım organizasyonlarında yer alıyor. İsterseniz onlarla Ubisoft standına bir göz atın.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu kızlarla E3'ü gezmek ister miydiniz?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×