Bu Oyun Bilgisayarı ile Ekranlara Sığmıyor!

Bu Oyun Bilgisayarı ile Ekranlara Sığmıyor!
Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 10.07.2015 - 14:42
Kusursuz bir atmosfer ile oyun evrenini tamamen hissedebileceğiniz Monster oyun bilgisayarı modelleri, yüksek performans ve hızlı bileşenleri ile tam bir canavar!
Sınırların Ötesinde Bir Oyun Tecrübesi

Ve sonunda beklediğiniz o gün geldi! Aylarca tüm tanıtım videolarını izlediniz, forumlarda tartıştınız, yapımcı videolarını izlediniz, ha geldi ha gelecek diye beklerken, o oyun çıktı! Oyunu aldınız fakat o da ne! Fps sorunu, ekran donmaları, low resolution, gölgesiz tatsız tuzsuz bir oyun. Bu durum genellikle bilgisayarınızdan kaynaklanıyordur.

Tabii Rocksteady iseniz ve kusurlarla dolu bir Batman oyunu çıkartabiliyorsanız bu noktada sinir krizleri geçirmekten başka yapabileceğiniz pek bir şey yok. Bahsedilen sistem gereksinimlerinden çok daha iyi bir sisteme sahip olan bilgisayarlarda bile düşük fps ile çalışıyorsa burada sorun yapımcı firmada. Metacritic verileri bile 1.4 puan... Neden hazır olmayan bir oyunu sırf piyasaya çıkarmak isterler ki? Anlaması gerçekten zor. Neyse ne diyorduk? Bu tip donma, düşük fps, kalitesiz grafikler ve berbat bir oyun deneyimi genelde bilgisayarınızın yeterince iyi olmamasından kaynaklıdır. İşte bu noktada sizlere güzel bir haberimiz var: Monster Gaming Laptop. Yüksek performanslı ekran kartları, 32 GB’a kadar arttırılabilir bellek desteği ve en yeni nesil işlemciler ile sunulan bu oyun canavarı bilgisayarlar, tüm bu problemleri bir daha yaşamamanız ve oyun keyfinizi bir level yukarıya taşımanızı sağlıyor.

Bu Oyun Bilgisayarı ile Ekranlara Sığmıyor!
Profesyonel Gamer’ın Profesyonel Laptop’u Monster

Şimdi düşünüyor olabilirsiniz. Nasıl oluyor da bir laptop tüm sorunlarıma çare olabiliyor? Hem bu laptop nasıl ısınmıyor? Aslında bu soruların cevabı oldukça basit. Monster, masaüstünün tüm özelliklerini bir potada eritiyor ve bunu diz üstü bilgisayarın işlevselliği ile birleştiriyor. Yanı masaüstü bilgisayarın yüksek performanslı bileşenlerini ustalıkla dizüstü bilgisayara uyarlıyor. Bunu yaparken de üstün soğutma teknolojisi kullanıyor. Çift taraflı soğutma teknolojisi ile kusursuz bir kullanım sağlıyor. Ayrıca her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz performans harikası bir oyun bilgisayarını kim istemez ki?

Tamamen yerli bir marka olan Monster, Fokus Bilgisayar bünyesinde uzman kadrosu ile sürekli bu oyun canavarlarını inceleyip, en iyi oyun bilgisayarı için her gün çalışıyor.

Farklı Modeller İçinizdeki Canavarı Uyandırmaya Geliyor!

Kullanım amacınıza ve tercih ettiğiniz oyun stiline göre Monster modelleri farklılıklar gösteriyor. Hatta öyle ki bu modeller, Türk mitolojisinden alınmış canavar isimlerini taşıyor. Semruk, Tulpar, Abra. Tüm bu modeller birbirinden farklı özelliklere sahip. Örneğin Tulpar, Nvidia GeForce GTX 980M Ekran kartı ile mükemmel görüntü kalitesi elde etmeyi amaçlarken, Semruk modelleri, Nvidia Sli ve Nvidia PhysX teknolojilerini kullanarak en hızlı grafik işlemini amaçlıyor. Tüm bu modelleri web sitesinden inceleyip, gerek ihtiyacınıza, gerekse bütçenize en uygun olanını kolaylıkla seçebilirsiniz. Kusursuz oyun deneyimi yaşamak ve üstün performans ile oyun atmosferini sonuna kadar yaşamak ise size düşüyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 20:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir