Bu simülasyon sayesinde PUBG’de keskin nişancı ustası olabilirsiniz

Bu simülasyon sayesinde PUBG’de keskin nişancı ustası olabilirsiniz

Furkan Güler
Furkan Güler 2.02.2018 - 02:06
Oyunda usta olmak isteyenler için.

PlayerUnknown's Battlegrounds ile birlikte patlama yaşayan Battle Royale türü, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. PC tarafında 30 milyon oyuncuya ulaşan PlayerUnknown's Battlegrounds, konsol tarafında da oldukça büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başardı. Ancak öğrenmesi kolay ve ustalaşması zor olan oyunda yeteneklerinizi geliştirmek için yüzlerce saat oynamanız gerekiyor. Fakat bu durumun farkında olan Çinli bir geliştirici, oyunculara yardım etmek amacı ile tarayıcı üzerinden oynanabilen bir keskin nişancı simülasyonu yaptı.

PUBG'de usta olmak isteyenler için simülasyon geliştirildi

Sadece Kar98k silahını destekleyen simülasyon, Çince dilini desteklediği için menüyü biraz karıştırmanız gerekiyor. Oyuncuyu rastgele sahneler ile karşılaştıran simülasyonda, rakibinizin uzaklığına göre nişan alacağınız noktayı hesaplayabiliyorsunuz. Böylelikle oyuna girdiğiniz zaman uzakta olan oyunculara nasıl ateş edebileceğinizi bilerek ateş ediyorsunuz. Her ne kadar bu simülasyon pek fazla derin öğeler içermese de, yine de kullanmak isteyenler için işe yaradığını söyleyebiliriz. Son olarak eğer tarayıcınız destekliyorsa, Google’ın Çeviri aracı sayesinde sayfayı İngilizce’ye de çevirme şansınız var. Böylelikle Çince dilinde zorluk çeken oyuncular İngilizce bir şekilde simülasyonu deneyebilirler.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 23:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 11:20
shroud ağlıyordu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2018 15:35
linki google translate e yapıştırdığınız da da olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×