Bu siteye giren donar

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Bu siteye giren donar
Hazırlanmakta olan aksiyon oyunu Cold Fear için bir web sitesi yayınlandı. Survival / Horror öğeleri bulunduran oyunun sitesi aslında halen yapım aşamasında. Yalnız oyunla ilgili bir trailer, 8 screenshot ve oyuncu forumuna ulaşabilmek mümkün. Bu arada Cold Fear'la ilgili ilginç bir haber; oyunun soundtrack'i ünlü rock'çı Marilyn Manson tarafından yapılıyor, ismi de "Use Your Fist and Not Your Mouth".

Tom Hansen isminde, Amerikan Sahil Kuvvetleri’nden bir memuru kontrol ettiğimiz Cold Fear’da gemiye yanaşıyor ve içindeki esrarengiz durum hakkında bilgi edinmek istiyoruz. Gemiye girer girmez, korku dolu maceramız başlıyor, oyun da genel olarak bu gemi üzerinde cereyan ediyor. Şiddetli bir fırtınaya yakalanarak denizin ortasında kalmış olan bu gemi, neredeyse batacak konuma gelmiştir. Tom Hansen, araştırma yapmaya başlayınca, anlıyor ki gemide yalnız değil. Etraf bir dolu cesetle, kana susamış olan yaratıkvari mutant’larla ve Hansen’i öldürmek üzere hazır bekleyen Rus askerleri ile doludur.

Cold Fear'ın web sitesine girmek için tıklayın

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 06:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu siteye giren donar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×