Bu siteye giren donar

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Bu siteye giren donar
Hazırlanmakta olan aksiyon oyunu Cold Fear için bir web sitesi yayınlandı. Survival / Horror öğeleri bulunduran oyunun sitesi aslında halen yapım aşamasında. Yalnız oyunla ilgili bir trailer, 8 screenshot ve oyuncu forumuna ulaşabilmek mümkün. Bu arada Cold Fear'la ilgili ilginç bir haber; oyunun soundtrack'i ünlü rock'çı Marilyn Manson tarafından yapılıyor, ismi de "Use Your Fist and Not Your Mouth".

Tom Hansen isminde, Amerikan Sahil Kuvvetleri’nden bir memuru kontrol ettiğimiz Cold Fear’da gemiye yanaşıyor ve içindeki esrarengiz durum hakkında bilgi edinmek istiyoruz. Gemiye girer girmez, korku dolu maceramız başlıyor, oyun da genel olarak bu gemi üzerinde cereyan ediyor. Şiddetli bir fırtınaya yakalanarak denizin ortasında kalmış olan bu gemi, neredeyse batacak konuma gelmiştir. Tom Hansen, araştırma yapmaya başlayınca, anlıyor ki gemide yalnız değil. Etraf bir dolu cesetle, kana susamış olan yaratıkvari mutant’larla ve Hansen’i öldürmek üzere hazır bekleyen Rus askerleri ile doludur.

Cold Fear'ın web sitesine girmek için tıklayın

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 06:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu siteye giren donar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×