1/3

Bulletstorm’un yeni ekran görüntüleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 03:15
En güzel kim ateş ediyor?
Painkiller serisinin hazırlayıcısı People Can Fly ve Unreal serisinin yapımcısı Epic Games’in ortak ürünü olarak geliştirilen FPS oyunu Bulletstorm’un yeni ekran görüntüleri yayımlandı. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 22 Şubat 2011’de raflarda olacak. Bulletstorm, tansiyonu yüksek oynanışıyla dikkat çekiyor.

Bulletstorm’un yeni ekran görüntüleri
Bulletstorm’un yeni ekran görüntüleri

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×