1/3

Bulletstorm

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
En tehlikeli botanik bahçesi
People Can Fly ismi kimseye yabancı gelmeyecektir. Özellikle Painkiller konseptiyle FPS severlerin ilgisini çekmişti. Hatırlarsanız, Painkiller'da bulmaca çözme ya da çıkış yolu bulma olaylarına çok fazla takılmıyorduk. Haritaların belli başlı noktalarında, üzerimize direkt olarak saldıran düşmanları yok etmek için uğraşıyorduk ve mücadelemiz, cehennemin derinliklerine inene kadar devam ediyordu.

Kimi FPS'ciler, aksiyonun yanında bulmaca öğelerini tercih ederken, kimisi de sorgusuz sualsiz direkt aksiyona dalmaktan hoşlanıyor. İşte bu açıdan bakıldığı zaman Painkiller, gerçekten de bir ağrı kesici niteliğindeydi. People Can Fly, şu sıralarda da hummalı bir çalışma içerisinde ve yakın zamanda Bulletstorm ile ortalığı sallamayı düşünüyor.

Bulletstorm


Nereden nereye

Öncelikli olarak şunu belirtilelim, yapımın dağıtımını Electronic Arts üstlenecek. Bu bilgi duyulduğu zaman yapım daha dazla merak uyandırır hale geliyor. Bilim kurgu öğeleriyle donanmış olan Bulletstorm, Stygia isimli bir gezegende geçecek. Bu gezegen, daha önceleri cennet gibiyken, maruz kaldığı bazı sıra dışı reaksiyonlardan sonra vahşi yaşamın odağı haline geliyor. Tüm gezegen, vahşi yaratık ve bitkilerle doluyor ve cehennemden farksız bir hale geliyor.

Ana karakterimiz Grayson Hunt. Kendisi, daha evvel Federation isimli askeri grupta yer alan bir asker. Zamanla yanlış tarafta olduğunu anlayarak gruba ters düşen hareketlerde bulunmaya başlıyor. Neticede kendisi gruptan ihraç edilerek, ortağıyla birlikte uzayın derinliklerine sürülüyor.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×