Bulletstorm'u ön sipariş verene hediye var

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 7.02.2011 - 14:03
EA pazarlama çalışmalarına başladı

Bu yılın iddialı FPS oyunu Bulletstorm 22 Şubat'da çıkacak. EA oyunun çıkışı ile ilgili çalışmalara başladı. Firma yaptığı duyuru ile Bulletstorm'u EA store'dan ön sipariş verenlere Shank oyununu hediye ediyor. Shank oldukça kanlı, efsane Final Fight oyunu gibi 2D ilerlemeli dövüş oyunu. FPS türüne yeni bir soluk getirmesi beklenen Bulletstorm, Unreal Engine 3 kullanıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bulletstorm'u ön sipariş verene hediye var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×