Bulletstorm'un yapımcılarından yeni oyun duyurusu: Outriders

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 11.06.2019 - 05:50
Aksiyon oyunu Outriders duyuruldu

Square Enix'in E3 2019 konferansından yeni oyun duyuruları gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen Crystal Dynamics'in geliştirdiği Avenegers oyunundan sonra bir oyun duyurusu daha geldi. Bulletstorm ve Gears of War'ın geliştiricilerinin yeni oyunu Outriders duyuruldu.  Aksiyon oyunu Outriders, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 2020 yaz aylarında çıkacak. Outriders için yayınlanan duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Bulletstorm'un yapımcılarında yeni oyun duyurusu: Outriders

E3 2019 heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Artık konferansların son gününe girmiş bulunuyoruz. Geçtiğimiz gün PC Gaming Show Devolver Digital ve Ubisoft sunumlarını izledik. Yeni oyun duyuruları oyuncuların heyecanını bir seviye daha arttırdı. Geceyi Square Enix sunumuyla kapattık Square Enix sunumunun Final Fantasy oyunları ağırlıklı geçtiğini söyleyebiliriz. Beklenen Avengers oyunu dışında sürpriz bir yeni oyun duyurusu geldi. Bulletstorm ve Gears of War geliştiricilerinin  stüdyosu People Can Fly tarafından geliştirilen Outriders duyuruldu. Oynanış videosu yayınlanmadığı için oyunun nasıl olduğu ile ilgili yorum yapmak oldukça güç. Duyuru fragmanı ile ilgili görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.06.2022 23:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2019 03:17
Ekşın geliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bulletstorm'un yapımcılarından yeni oyun duyurusu: Outriders

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×