Bulmaca platform oyunu Ageless'ın çıkış tarihi açıklandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 30.06.2020 - 17:52
One More Dream Studios tarafından geliştirilen ve Team17 tarafından yayınlanacak bulmaca platform oyunu Ageless'ın çıkış tarihi açıklandı.

One More Dream Studios tarafından geliştirilen ve Team17 tarafından yayınlanacak bulmaca platform oyunu Ageless'ın çıkış tarihi açıklandı. Geliştirici ekip oyunun 28 Temmuz 2020 tarihinde Nintendo Switch ve Steam aracılığıyla PC için çıkış yapacağını duyurdu. Ayrıca oyunun demosu Steam üzerinde yayınlandı.

Oyun, çevresindeki bitkileri ve hayvanları yaşlandırabilen Kiara'nın gizemli bir yay bulduktan sonra kendini keşfetme yolculuğunu büyülü bir şekilde anlatıyor. Karakterimiz macerasına devam ederken, bulduğumuz yetenekleri rengarenk ortamlarda gezinmek ve haritadaki çeşitli bulmacaları çözmek için kullanacağız.

Bulmaca platform oyunu Ageless'ın çıkış tarihi açıklandı

Bulmaca platform oyunu Ageless'ın çıkış tarihi açıklandı

Kaybolmuş, şaşkın ve tek başına. Kiara birden etrafındaki florayı ve faunayı kontrol edebildiğini far ettiğinde ne yapacak? Bu, sihirli bir dikilitaşın ona armağan ettiği bir yetenek. Eşi benzeri olmayan, gizemlerle ve büyüyle dolu bir bulmaca-platform oyununda ilerle. Zor seçimler arasında kalacağın ve içindeki şeytanlarla yüzleşmek zorunda kalacağın duygusal bir yolculukla yüzleş. Mucizelerle ve kalp ağrısıyla dolu bir dünyaya atılan Kiara'yı takip et. Çetrefilli ortam bulmacalarının içinde yolunu bulmaya çalışırken hayvanların ve bitkilerin yaşlarını değiştir ve yoluna çıkan acımasız düşmanları mağlup et.

Ageless Ol: Gizemli bir yay kuşan ve Ageless olma sanatında ustalaş. İlginç bulmacalarda ve çetrefilli platform mücadelelerinde ilerlemek için hayvan ve bitki yaşamının içinden geç.

Özel Yaşlanma Mekaniği: Doğanın kanunlarıyla oynayarak hayvanların ve bitkilerin yaşlarını kontrol et ve heyecan verici seviyelerde ilerle.

Senin Bildiğin Peri Masallarına Benzemez: Trajik bir kaybolma ve benlik keşfi hikayesinde Kiara, yeni bulduğu güçleri kullanarak içindeki şeytanlarla yüzleşecek mi yoksa onlardan kaçacak mı karar vermesi gerekiyor.

Keşfedilecek Yeni Dünyalar: Oyunda ilerlerken benzersiz bitkilerle ve hayvanlarla dolu yeni bölgeleri keşfet. Her seviye elle çizilerek piksel mükemmelliğine ulaştırıldı ve harika bir dünya yaratıldı.

Toplanabilecek Saklı Eşyalar: En derin köşelere saçılmış gizli eserleri keşfet! Hepsini bulabilecek misin?

Oyunun yayınlanan duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Son olarak siz bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Kimler bu oyunu oynamak istiyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 05:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bulmaca platform oyunu Ageless'ın çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×