Buluttaki gözünüz BuluTT

Buluttaki gözünüz BuluTT

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 7.06.2013 - 10:29
Türk Telekom'dan yepyeni bir hizmet.
Türk Telekom'un yeni hizmeti BuluTT, bulut bilişimle görüntüleme teknolojilerini birleştiriyor.

Dilediğiniz çözünürlük kalitesi ile kurulum yapılan alana ait görüntüleri izleyebiliyor ve istediğiniz miktarda depolama alanı belirleyerek görüntülerinizi Türk Telekom Veri Merkezi’nde kaydedebiliyorsunuz. BuluTT Göz ile kamera, depolama, yazılım, fizibilite, kurulum, kazı, kablolama dahil anahtar teslim bir çözüme sahip olma imkanınız da oluyor.

Detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

Buluttaki gözünüz BuluTT
-Halihazırdaki dijital ve analog kameraları olan kişiler de bu hizmetten faydalanabiliyor ve görüntülerini saklayıp, internet erişimi olan herhangi bir yerden izleyebiliyorlar.
-12, 24 ve 36 aylık ödeme seçenekleri bulunuyor.
-Sabit veya hareketli, iç ortam veya dış ortam; 640x480, 800x600, 1280x960 HD, 1920x1960 Full HD çözünürlükleri destekleyen 11 tip IP kamera imkanı sunuluyor.
-İstenen sayıda kamera görüntüsü, Türk Telekom Veri Merkezi üzerindeki yazılım yoluyla kaydediliyor ve internet üzerinden izlenebiliyor.
-Bilgisayara kurulan izleme yazılımı, www.buluttgoz.com sayfasından erişim linki ve mobil telefonunuza kuracağınız uygulamalar ile görüntülere her zaman her yerden ulaşılabiliyor.

Buluttaki gözünüz BuluTT
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×