Bundan sonra bütün Take-Two oyunlarında mikro ödeme olacak

Bundan sonra bütün Take-Two oyunlarında mikro ödeme olacak

Furkan Güler
Furkan Güler 14.11.2017 - 09:55
Kötü haber Take-Two tarafından da geldi.

Grand Theft Auto 5 ile birlikte kasalarını dolduran Take - Two, bildiğiniz üzere aynı zamanda Rockstar Games'in yanında 2K Games'in de oyunlarını tüm dünyaya dağıtıyor. Video oyun dünyasının en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Take - Two, yatırımcılar konferansında ilgi çekici bilgiler paylaştı. Take-Two Interactive CEO'su Strauss Zelnick, bundan sonra ortaya koydukları her ürün için kendini tekrar eden ve harcama odaklı ödeme planlarının olduğunu söyledi. Bu söylem açık bir şekilde bundan sonra piyasaya çıkacak olan tüm Take - Two oyunlarında mikro ödeme sisteminin olacağını işaret ediyor. Strauss Zelnick'e göre video oyun endüstrisi artık oyun satışlarından daha çok kendini tekrarlayan oyun içi ödemelere yönelecek.,

Take-Two da mikro ödeme planlayan şirketler arasında katıldı

Özellikle EA Games, Warner Bros. ve Activision'ın başı çektiği mikro ödeme marketinde Take - Two'nun da büyük bir rol oynayacağını tahmin edebilirdik. Şimdilik eli kulağında olan ve 2018 yılının ilk aylarında çıkacak olan Red Dead Redemption 2 için planlanan mikro ödeme sistemi, bakalım oyuncuları üzecek mi? Hep beraber göreceğiz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 19:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2017 14:51
uzulerek soyluyorum ki oyun dunyasini kaybettik bugunu resmi anma gunu ilan ediyoruz lutfen dunyanin 4 bir yanina kurulacak olan standlardan helvalarinizi almayi unutmayin sevgili oyin severler
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2017 13:11
müstahak millet online oyunda shark coin alarak firmayı zengin edeceğine hikaye talep etse böyle olmayacaktı. Ubisoft'tan sonra bir firma daha açgözlülüğe kurban gitti.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×