Bungie: Hikaye bittikten sonra oyuncular sıkılmayacak

Bungie: Hikaye bittikten sonra oyuncular sıkılmayacak

Furkan Güler
Furkan Güler 7.08.2017 - 14:32
Destiny 2'nin ana hikayesinden sonra oyunun kendisini uzun bir süre daha oynayabileceğiz.
Bu senenin en çok merak edilen yapımları arasında yer alan Destyin 2'ye dair yeni bilgiler elde etmeye devam ediyoruz. Bungie yetkilileri, ana senaryonun ilk oyunda olduğu gibi güzel olacağını vurguluyor ve hikaye bittikten sonra oyuncuların oyundan sıkılmayacağını garanti ediyor. Daha çok MMORPG'lerde karşılaştığımız "Grind" olarak nitelendirilen devamlı aynı objektifi yapma durumu, muhtemelen Destiny 2'de var olmayacak.

Şimdilik bu durumda hakkında kesin konuşamıyoruz ancak Bungie, ikinci oyunun ilk oyunun aksine daha komplike bir yapıda olacağını söylüyor. Hikaye bitiminin ardından oyunun yine oynayabileceğimizi söyleyen geliştiriciler, Destiny 2'nin yeni mekaniklerine oldukça güveniyor. Oynanabilirlik anlamında oldukça derin mekaniklere sahip olan Destiny, ilk oyununda ana senaryodan sonra kendisini tekrar etmesi yüzünden büyük oranda oyuncu kaybı yaşamıştı.

Bungie: Hikaye bittikten sonra oyuncular sıkılmayacak
Devamlı aynı objektifi yaptığınız oyunun sonu herhangi bir şekilde getirilemiyordu. Önünüze aynı olaylardan oluşan bir görev dizisini devamlı sunan ilk Destiny, bu yönüyle klasik bir MMORPG oyununa benziyordu. Bakalım ikinci oyun, ilk oyunun aksine daha farklı görevler ile karşımıza çıkabilecek mi? Hep beraber göreceğiz.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 01:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2017 19:07
Hikaye bittikten sonrasını bilemem de ben ilk 10 dakikada sıkılıp , 35-40 dakika sonra bunalıp çıktım. 24 saat sonra ; Bir şans daha vermek adına tekrar girdim , bu kez anca 10 dakika dayanabildim , kapadım ve daha da girmedim. Çabuk patlayacak bir yapım , en azından PC oyuncuları pek sallamaz.
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2017 12:26
İlk oyun senelerce patlamadıysa bu oyun hiç patlamaz merak etme ;)

Destiny bir konsol oyunudur net !!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2017 19:15
Blizzard bıkmadın mı artık klon tiplere ev sahipliği yapmaktan ? Oyunda herkes Alarak'dan türetilmiş gibi. Hep aynı sesler , her şey aynı sanki. SC & Heroes of the Storm mu oynuyoruz , asimile olmuş Bungie oyunu mu anlamadım. Cacik oyun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2017 02:52
çünkü ana oyun fiyatına dlc satacaklar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2017 00:03
MmoRpg herkese hitap etmez bu yüzden yinede sıkılanlar olacaktır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2017 12:24
Destiny (ilk oyun) ps 3 üzerinden hala oynamaktayım tekrar etmesine rağmen kendini oynattırıyor raidler olsun patroller olsun çok keyifli vakit geçiriliyor hele birde crucible da 6v6 attınmı. Vanguard modunu yapimcilar yapmiş birakmış bir geliştirme konmamıştı üzerine artık 1. Oyunu unutur bungie.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×