Bungie yeni bir oyun motoru ile geliyor

Emre Günen
Emre Günen 14.09.2010 - 11:01
Halo: Reach'in ardından, iddialı açıklamalar geldi
Bungie, bir sonraki Activision projesi için yeni bir oyun motoru yapmaya başladığını duyurdu.

Yapımcılarla yapılan bir röportajda, yetikilerden Brain Jarrard, gelecek planları hakkında konuştu ve bundan sonraki planlarında varolan oyunları geliştirmek yerine, yepyeni bir projeye imza atmak istediklerini belirtti. Böylece bir sonraki projelerinin daha evvel hiç duyulmamış bir oyun olacağının da ipucunu vermiş oldu.

Bungie yeni bir oyun motoru ile geliyor
Yazılım mühendislerinin şu anda yeni bir oyun motoru üzerinde çalıştıklarını belirten Jarrard, Halo: Reach'in bitmesinin akabinde hemen bir sonraki projeleri için çalışmaya başladıklarını da sözlerine ekledi.

Activision bünyesinde hazırlanmakta olan yeni oyun projesi hakkında hiçbir detay vermeyen firmanın, yakın zamanda yeni oyunlarını duyurmasını umuyoruz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bungie yeni bir oyun motoru ile geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×