Bungie, yeni oyun için beta tester arıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.11.2010 - 10:41
Halo'dan sonra sırada ne var?
Ünlü Halo serisinin geliştiricisi Bungie, yeni hazırladığı multiplatform oyun için beta tester'lar arıyor. Beta sürecine katılabilmeniz için, Bungie.net'te kayıtlı bir hesabınızın olması gerekiyor. Bu sayede yeni oyunu görecek ilk şanslı oyunculardan biri de siz oluyorsunuz.

Bungie, yeni oyun için beta tester arıyor
Bungie, bir süre önce Activision ile 10 yıl sürecek olan ortaklığını ilan etmiş, yeni hazırladıkları oyunun da multiplatform geliştirildiğini söylemişti. Yeni oyunun beta süreci, büyük ihtimalle X360 konsolunda gerçekleşecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bungie, yeni oyun için beta tester arıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×