Bungie'nin sıradaki oyunu inanılmaz

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.06.2010 - 14:45
Activision'ın Bungie'ye güveni tam
Halo'nun geliştiricisi Bungie, kısa süre önce Activision ile anlaştığını duyurmuş ve önümüzdeki 10 yıl boyunca hazırlayacağı multi-platform oyunlar için yayımcısı olmasını kabul etmişti.
Bungie'nin sıradaki oyunu inanılmaz
Peki, ilk projenin ismi ne? Henüz belli olmayan bu oyun, E3'te de gösterilmedi. Çünkü yetkililer, Halo: Reach ile ilgilendiklerini dile getirmiş ve büyük gösterimi ertelemişti. 2007 yılından beri üzerinde çalışılan yapım, Activision'a göre inanılmaz bir başlangıç yapacak. Bu kadar iddialı olduklarına göre, merak etmemek zor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bungie'nin sıradaki oyunu inanılmaz

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×