1/2

Bunlar nasıl oyunlar?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Benzerine bile zor rastlayacağınız derecede ilginçler!
Şimdiye kadar geliştirilmiş milyonlarca oyun arasında mutlaka iyi veya kötü olarak dikkat çeken sayısız yapım vardır. Bunlardan bazıları da ilginç yapılarıyla dikkat çeker. Bazen içerdikleri konu, bazen de tutundukları oynanış biçimleri belirler bu enteresanlıkları. İşte o oyunlardan bazıları...

Creamwolf

Eminim ki Amerikan filmlerinde, sokaklarda dolaşan ve hoş melodisiyle çocukları etrafına toplayan dondurma araçlarını biliyorsunuzdur. Her çocuk mutlaka dondurmalara karşı ilgi duyar ve mutlaka yemek ister. Creamwolf'de bu isteğin nasıl istismar edildiğine şahit oluyoruz. Durum şu ki bu kez dondurmacı rolünde bir kurt adam var. Tabii ki onu biz kontrol ediyoruz ve bundan kimsenin haberi yok.

Amacımız ise, yine o hoş melodiyi çalarak sokaklarda dolaşmak ve çocukların dikkatini çekmek. Etrafta gezinen polislere dikkat etmeli ve yol üzerindeki külahları da toplamalıyız. Ne yazık ki bu işin sonu çocuklar için kötü bitiyor.

Bunlar nasıl oyunlar?


Samba De Amigo

Guitar Hero ve Rock Band gibi oyunlar, son dönemde fazlasıyla popüler olabilir, ancak ritim müzik temalı yapımların tarihçesi daha da eskiye dayanıyor ve belki de onlar arasında en ilginci de Samba De Amigo. Rengarenk bir platformda, çalan notalara eksiksiz olarak eşlik etmeye çalışıyoruz. İşin komik tarafı ise, bir maymunu kontrol ediyoruz. Sürekli sırıtan, kafasında şapkası olan ve sürekli olarak dans eden bir maymunu. Her defasında dans pistleri değişiyor, şarkılar değişiyor, tempo artıyor veya düşüyor, ancak ilginç karakterimizin yüzündeki komik ifade hiç değişmiyor.

Bunlar nasıl oyunlar?
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×