Burak Aksak ve Selçuk Aydemir'in Netflix dizisinden ilk video!

Furkan Güler
Furkan Güler 15.01.2020 - 15:46
Netflix'e Türk işi kara komedi geliyor!

Leyla ile Mecnun ile tanınan Burak Aksak, halen diziseverlerin en çok konuştuğu senaristler arasında bulunuyor. Çeşitli dizilerle seyircilerin karşısına çıkan Aksak, ne yazık ki Leyla ile Mecnun'da topladığı ilgiyi bir türlü geri toplayamamıştı. Ancak bu kez kendisi Netflix'e adım attı ve yeni komedi dizisinin duyurusunu gerçekleşti. Burak Aksak'ın yanı sıra Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi ile yıllar boyu çalışan ünlü yönetmen Selçuk Aydemir'in de projede bulunduğu 50m2 dizisi yakında Netflix'te yayınlanacak.

Burak Aksak ve Selçuk Aydemir Netflix'e özel dizi yapıyor

Bunların yanında dizinin yapımcılığını BKM üstleniyor. 8 bölümden oluşan kara komedi kategorisindeki dizinin oyuncu kadrosunda ise Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu ve Murat Kılıç yer alıyor.

Bu yıl içinde tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanan 50m2, karanlık alemlerde nam salmış, gizemli bir tetikçi olan Gölge’nin kim olduğunu bulma yolculuğunu konu alıyor. Gölge, babası gibi gördüğü Servet tarafından uğradığı ihanetin ardından kaçarken kendini hiç bilmediği bir mahallenin 50 metrekarelik terzi dükkanında bulur. Ortalık durulana kadar oraya sığınan Gölge’yi gören mahalle sakinleri onu yeni vefat etmiş terzi dükkan sahibinin oğlu zanneder. Yalan üzerine kurulu bu yeni kimlik, Gölge’nin geçmişi ve kimliğiyle ilgili sırları ortaya çıkaracaktır. Mahalleye ve buradaki insanlara alıştıkça Gölge yeni birine dönüşecek ve gerçekte kim olduğunu anlamaya başlayacaktır.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 20:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2020 23:11
abi yok böyle bi olay ya. leyla ile mecnun düğün dernekle buluşuyo ve sonuç kara komik bi film mi. cem yılmaza mı özendiniz. hayır sizin drama neyinize abi dalın absürtlüğün dibine işte. off of. hakan mu haafız 3 :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2020 17:05
Türkiye'nin en iyi komedi dizilerini yazan 2 senarist tek dizi için çalışıyor ha. Bu dizi izlenir işte
Kalan Karakter : 300 Gönder
Burak Aksak ve Selçuk Aydemir'in Netflix dizisinden ilk video!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×