Burn Zombie Burn, Steam yolunda

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.07.2010 - 14:59
Zombiler, dijital olarak geliyor
Doublesix, Burn Zombie Burn isimli oyunun 5 Ağustos itibariyle Steam'e geleceğini duyurdu. Oyun, şu an PSN üzerinde bulunuyor. PC versiyonunda ise, Freeplay, Defend Daisy ve Timed modları, bunlara ek olarak özel Survival mod ve Extreme Difficulty modu da bulunacak. Yine oyunun PC versiyonunda, strateji kitabı ve çizgi roman da yer alıyor.

Burn Zombie Burn, Steam yolunda
Oyunda, Amerikan korku filmlerinden esinlenilerek hazırlanan 6 farklı bölüm bulunuyor. Bunlar: The Woods, Graveyard, Suburbia, Drive-In, Military Base ve Secret Lab. Savaşacağımız zombiler de farklı tiplerde olacak tabii ki. Yani: Normal, Exploders, Crazies, Dancers, Rushers, Riots, Noxious ve Super Zombie. Yapımda 15 Steam Achievement'ı da hali hazırda yer alacak.

Zombiler korksun sizden!Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Burn Zombie Burn, Steam yolunda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×