Burnout CRASH! oynanış videosu

Uğur Nayır
Uğur Nayır 8.07.2011 - 12:28
Her yeri yıkın ve parçalayın
Bir süredir bilinen, ancak bazı detayları açıklanmayan Burnout CRASH!'in oynanış videosu açığa çıktı. Yapımcılardan Richard Franke, yapımla ilgili olarak langırt ve oyun gösterilerinin çılgın bir karışımı olduğunu ve favori Crash modunun ön planda olduğunu belirtiyor. Trafikte yarattığımız kaosla, tetiklediğimiz patlamalarla, yaptığımız yıkımlarla birlikte oyuncular ödüllendirilecek. Çevremizdeki her yer yıkımdan nasibini alacak. Bunlar arasında UFO'lar, büyük ıstakoz canavarlar ve tornadolar da bulunuyor. Need For Speed serisinden bildiğimiz Autolog sistemi Burnout CRASH!'te olacak. Oyunun diğer özelliği ise Kinect destekleyen ilk Arcade oyun olması. Yapım kış aylarında XBLA ve PSN üstünden yayınlanacak.

Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Burnout CRASH! oynanış videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×