Burnout Crash'in çıkış tarihi belli oldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.09.2011 - 17:01
Katliam gibi sürüş deneyimi
EA Games, geliştirilmekte olan yarış oyunu Burnout Crash'in resmi çıkış tarihini duyurdu. Buna göre yapım, 20 Eylül'de PSN ve Xbox Live üzerinden PS3 ve X360 kullanıcılarına sunulacak. Fiyatı ise PSN için 9.99 dolar, Xbox Live için de 800 MS puanı. Yapım, Criterion'ın ilk dijital başlığı olma özelliğine sahip. 3 farklı oyun modunun bulunduğu Burnout Crash, X360'da Kinect'e de destek verecek.

Burnout Crash'in çıkış tarihi belli oldu
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Burnout Crash'in çıkış tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×