Banner Resmi

Burnout Paradise

Umut Ersaraç
Umut Ersaraç 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Hile modu için - Oyun sırasında START tuşuyla oyunu durdurun. R1 ile ""Under The Hood" menuye gelin. "Sponsor Code" seçeneğini seçin ve aşağıdaki büyük-küçük harf duyarlılığı olan kodlardan istediğinizi girin. Eğer doğru girerseniz bir mesaj sizi doğru girdiğinize dair onaylayacaktır. Aşağıda kodları girdiğiniz arabalar "Junkyard"a girdiğinizde açılacaktır. Araçları kullanmak için o araca uygun ehliyet rütbesini de kazanmanız gereklidir.

Best Buy Arabası için - Kod Olarak BESTBUY yazın. "A" derecesinde ehliyetiniz olmalı. (Bu hile oyunun NTSC-U/Kuzey Amerika versiyonunda çalışmaktadır)
Circuit City Arabası için - Kod Olarak CIRCUITCITY yazın. "A" derecesinde ehliyetiniz olmalı. (Bu hile oyunun NTSC-U/Kuzey Amerika versiyonunda çalışmaktadır)
Gamestop Arabası için - Kod Olarak GAMESTOP yazın. "A" derecesinde ehliyetiniz olmalı. (Bu hile oyunun NTSC-U/Kuzey Amerika versiyonunda çalışmaktadır)
Wal-Mart Arabası için - Kod Olarak WALMART yazın. "Burnout Paradise" derecesinde ehliyetiniz olmalı. (Bu hile oyunun NTSC-U/Kuzey Amerika versiyonunda çalışmaktadır)
Steel Wheels Arabası için - Kod Olarak U84D 3Y8K FY8Y 58N6 ya da E165 6L1Q ZQ2H 10V3 ya da E60J 8Z7T MS8L 51U6 yazın. "Burnout Paradise" derecesinde ehliyetiniz olmalı. (Bu hile oyunun NTSC-U/Kuzey Amerika versiyonunda çalışmaktadır). Ayrıca aynı aracı oyunun PAL/Avrupa versiyonunda açmak için kod olarak Z891 4K88 IN25 79AA yazın. Ehliyetinizin derecesi yine "Burnout Paradise" olmalı.
Micromania Arabası için - Kod Olarak H211 1Z99 LZ00 00BB yazın. "A" derecesinde ehliyetiniz olmalı. (Bu hile oyunun PAL/Fransız versiyonunda çalışmaktadır
Burnout Paradise

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×