Bursa’da Paramanya Turnuvası’na rekor katılım

Bursa’da Paramanya Turnuvası’na rekor katılım

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.08.2017 - 10:05
Türkiye Paramanya Turu’nun beşinci ayağı, Bursa’da düzenlendi. 56 oyuncunun katılımıyla gerçekleşen turnuva sezonun en yüksek katılımcı rekorunu kırdı.
Türkiye Paramanya Turu’nun 6 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleşen Bursa ayağında, heyecanlı ve çekişmeli maçların sonunda kazanan Merve Aydın oldu.

Deneyimli Paramanya oyuncularının galibiyet için yarıştığı turnuva, Bursa’nın popüler mekanlarından Sori Cafe’de gerçekleşti. Bursalı Paramanya’cıların kozlarını paylaştığı turnuvada, birinci gelen oyuncu 2000 Elmas kazanırken, 2’nci 1000 Elmas ile ödüllendirildi. Turnuvanın Bursa ayağında birinci olan Merve Aydın, Eylül ayında İstanbul’da düzenlenecek Paramanya Büyük Şampiyonası’nda yarışmaya da hak kazandı.

7 şehir, toplam 10.000 TL ödül havuzu

6 milyonun üstünde kullanıcıya sahip Paramanya oyununa olan ilgiyi karşılamak amacıyla Netmarble Türkiye, İzmir, Gaziantep, Ankara, Antalya, Kayseri, Bursa ve İstanbul olmak üzere 7 şehirde Türkiye Paramanya Turu’nu düzenliyor. Toplam ödül havuzunun 10 bin TL’ye ulaştığı 2017 finallerine katılmanın yolu Türkiye Paramanya Turu’nda başarılı olmaktan geçiyor. Türkiye Paramanya Turu ile Türkiye’nin farklı şehirlerindeki oyuncularına ulaşmayı başaran oyun, her gittiği ilde heyecanla karşılanmaya devam ediyor.

Ücretsiz indirme, Türkçe seslendirme, tüm mobil cihazlara uyumluluk gibi özelliklerin yanı sıra Paramanya, oyunculara zarları yuvarlayıp ister arkadaşlarıyla ister aileleriyle dünyayı turlama fırsatı sunuyor. Ayrıca oyunda bulunan 10 adet birbirinden farklı harita, yepyeni karakter kartları ve aksesuarlarla eğlence hiç bitmiyor.

Özel günlere ait etkinliklerle, sürpriz hediyelerle sürekli eğlenceyi ve heyecanı zirvede tutarak Türkiye’de ve tüm dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek.

Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 01:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2017 00:13
her okul, banka reklamında, her basın haberimizde, her fotoğrafta, her videoda baş köşedeler türbanlı bacılarımız... eee, istesek de istemesek de, beyinlerimize kazınmalılar, toplumun içine entegre olmaları gerek, onlara saygı duymak zorundayız, öyle değil mi? (!)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×