ByNoGame'den ücretsiz ön ödemeli kart: Param ByNoGame Kart

ByNoGame'den ücretsiz ön ödemeli kart: Param ByNoGame Kart

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 8.11.2017 - 13:10
Param ByNoGame Kart, kullanım ve kart ücreti olmadan hem oyun harcamalarında hem de diğer tüm alışverişlerde yeni bir dönem başlatıyor.

E-ticaret platformu ByNoGame, kart ve kullanım ücreti olmayan ön ödemeli kartı Param ByNoGame Kart’ı tanıttı. Yüzde 100 yerli sermaye ile 2007 yılında kurulan ByNoGame’in kuruluşunun 10. yılında tanıttığı ön ödemeli kartı Param ByNoGame Kart ile internette, mağazalarda, tüm banka POS’larında ödeme veya harcama yapılabildiği gibi, içerisindeki bakiye de ATM’lerden nakit olarak çekilebiliyor.

Türkiye’de banka hesabı olmayan % 40’a ulaşacak

Tanıtımda konuşan ByNoGame.com CEO’su Murat Kömürcü, Param ByNoGame Kartı’ı Turk Elektronik Para A.Ş. ile ortak hazırladıklarını söylerken, nüfusun üçte birinin ve yetişkin nüfusun yüzde 40’ının banka hesabına sahip olmadığı Türkiye’de ön ödemeli kartların, özellikle 18 yaşın altında ve banka hesabı bulunmayanlara büyük kolaylık sağladığını belirtti. Satış noktalarından satın alınarak bakiye yüklendikten sonra hemen kullanılabilecek olan Param ByNoGame Kart, tüm ATM’leri kullanma, fiziksel mağazalardan ve internetten alışveriş yapabilme, para alıp gönderebilme gibi özellikleriyle fark yaratıyor.

Oyuna en çok zaman ayıran 3. ülkeyiz

Türkiye’de dijital oyun oynayanların sayısının 29 milyonu aştığını, dijital oyun pazarının da 744 milyon dolarlık büyüklüğe sahip olduğunun altını çizen Kömürcü, oyuna harcanan sürede ise dünya ölçeğinde Polonya ve Rusya’nın ardından 3. sırada olduğumuzu kaydetti.Kömürcü, sözlerine şöyle devam etti: “Param ByNoGame Kart, dijital oyun dünyasında oyun satın alma, oyun içi alışveriş yapma, oyun ürünlerini alıp satmak isteyenler için pratik bir çözüm sunuyor. Kart ve kullanım ücreti olmadan 13 yaş ve üzeri herkesin kolayca Param ByNoGame Kart sahibi olmasını istiyoruz.”

Tüm ATM’lerden nakit çekimi ve para transferi olanağı

“Bu kartı tüm bankalarda, POS cihazlarında, ATM’lerde ve internette, oyun severlerin yakından tanıdığı Steam’de, kısaca tüm Türkiye’de kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kartı BKM Express’e ekleyebilir, BKM Express’in kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük dijital oyun deposu ByNoGame.com’da indirim ve fırsatlar da Param ByNoGame Kart kullanıcılarını bekliyor.”

2017’de % 100 büyüyecek

Kuruluşlarının 10. yılında bu tanıtımı yaptıkları için gururlu ve mutlu olduklarını söyleyen Murat Kömürcü, ByNoGame’in 2016 yılında yüzde 75,9 büyüme kat ettiğini ve bu yıl büyümenin devam ettiğini; Param ByNoGame Kart, ByNoGame Store, PUBG Skin pazarı gibi başarılı inovasyonlarla bu yılki hedeflerinin de yüzde 100 büyümeye ulaşmak olduğunun altını çizdi.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) işbirliği ile Türkiye’nin ödeme yöntemi Troy logosunu taşıyan Param ByNoGame Kart, Türkiye’deki tüm POS, ATM ve e-ticaret sitelerinde kullanılabiliyor. İnternet alışverişlerinde güvenlik için Güvenli Öde (GO) altyapısını bulunduran Param ByNoGame Kart, bankada işlem yapmaya gerek kalmadan, internet ve mobil şube üzerinden kolayca yönetilebiliyor. Karta para yatırmak için kredi kartı, banka kartı, havale/EFT yöntemleri ve ATM’ler kullanılabiliyor.

Ön ödemeli Param ByNoGame Kart kullanabilmek için gerekenler

- 13 yaş ve üzeri olmak
- Param ByNoGame Kart’ı edinmek
- Kayıtlı cep telefonundan SMS ile şifre oluşturmak
- Param ByNoGame Kart’a kredi kartı, banka kartı, havale/EFT ile veya ATM üzerinden bakiye yüklemek

Ön ödemeli Param ByNoGame Kart nerelerde geçerli?

- ByNoGame’de
- Tüm ATM ve POS cihazlarında
- Tüm e-ticaret sitelerinde
- Dünyanın en büyük oyun mağazası Steam’de

Ön ödemeli Param ByNoGame Kart ne gibi avantajlar sunuyor?

- ByNoGame’de ve anlaşmalı iş yerlerinde indirim ve fırsatlar
- Kart ücreti ve masraf bulunmaması
- Hızlı ve kolay para çekme
- Mobil uygulama ve internet şubesi (www.param.com.tr) üzerinden yönetilebilme
- ATM’den ücretsiz para yüklem

- Basın Bülteni

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 21:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2019 18:14
abi aklı olan almaz ciden adamlara diyorum ATM’den ücretsiz para yüklemek vardı ne oldu o anlaşmamız bitmiştir e abi steamde çeiyodu o anlaşmamız bitmiştir e senin sunduğun bütün avantajlar biti ben seni nie kulanıyımki aklı olan almaz zaten her yerdede geçmiyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.08.2018 15:36
ben bu kartı aldım, tc kimlik numaram dahil hiç bir bilgimi vermedim. İnternetten alışveriş verirken kartın ön yüzündeki isim kısmına ne yazmalıyım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2017 06:50
Ben bu kartı nereden edinebilirim? Herşey iyi güzel ama edinilebilirlik hangi aşamada malum ininal migros ve bazı bayilerde satışa sunuluyordu eğer bu insanların sıkça alışveriş yaptığı bim a101 gibi parkende satış mağazalarında da satışa sunulacak ise tadından yenmez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
SinHa
SinHa 8.11.2017 16:41
Psn abi Psn. Burada çalışacakmı?
MK Okuru
MK Okuru 8.11.2017 21:05
Troy olduğu için hayır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.11.2017 19:56
Tüm atmlerden cidden buna ücretsiz para yatırabiliyorsak tüm kartları iptal ettirelim yıllık para ödeme derdinde kurtuluruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×