Céiron Wars açık betası ertelendi

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 2.11.2010 - 18:09
Türk yapımı Céiron Wars'ın açık betası ertelendi.

Céidot Oyun Stüdyoları'nın geliştirdiği Céiron Wars'ın açık betası ertelendi. Stüdyo erteleme hakkında şu açıklamayı yaptı;

"Céidot Oyun Stüdyoları olarak uzun süredir üzerinde çalıştığımız oyun projemiz Céiron Wars’ın çıkışı,
test sürecinin uzaması ve üzerinde biraz daha çalışmak istediğimiz bazı unsurların bulunması nedeniyle ertelenmiştir.

Daha önce 10 Kasım tarihinde açık betaya başlanacağı duyurulan oyunumuzun yeni beta tarihi 7 Aralık olarak tespit edilmiştir. Bu tarihte başlayacak betanın açık ya da kapalı olması ile ilgili duyuru tarafımızdan 1 Aralık Çarşamba gününe kadar yapılacaktır.

Söz konusu gecikmeden dolayı tüm oyunseverlerden özür diliyoruz. Gecikme konusunda daha detaylı bilgi almak için lütfen geliştirici günlüğümüzü takip ediniz."

Céiron Wars geliştirici günlüğüne buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Céiron Wars açık betası ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×